Kariéra

Aktuálne obsadzujeme tieto pozície:

Hľadáme
Rakeťáka / rakeťáčku!

Máš raketový pohon, ktorý Ťa ženie stále vpred? Dosiahni nekonečné výšky a prebádaj spolu s nami vesmír svojich neobmedzených možností. Pripútaj sa! Tvoja hviezdna kariéra štartuje o tri, dva, jeden…

Vitaj na palube úspešnej spoločnosti, ktorý Ťa naviguje cestou Tvojej galaktickej kariéry! Práve si opustil stereotypnú zemskú atmosféru a pred sebou vidíš jasný obzor oslňujúcej budúcnosti.

Čo ponúkame?

Na vesmírne misie si svojich rakeťákov starostlivo vyberáme, vážime si ich zanietenosť, pomáhame im rásť do nadpozemských kariérnych rozmerov, neustále ich motivujeme novými výhľadmi, inovujeme svoju kozmickú základňu pre efektívnejší let a dávame im slobodu, aby mohli žiariť v každom kúte vesmíru.

Koho hľadáme?

Má Tvoja charizma gravitačnú silu, ktorá k sebe priťahuje úspech? Si mladý, dynamický bádateľ, ktorý dychtí po nových výzvach? Chceš zažiť slobodu za hranicami časopriestoru?

Predchádzajúce skúsenosti s cestovaním vo vesmíre nie sú nutné, dostaneš svojho vlastného sprievodcu galaxiou!

Manažér franšízy

Náplň práce

Hľadáme mladého, dynamického a ambiciózneho manažéra s vodcovským duchom na posilnenie rozrastajúceho sa tímu. Ak máš skvelé komunikačné schopnosti, dokážeš motivovať a viesť svojich kolegov k spoločnému úspechu, máš chuť získavať nové schopnosti a kariérne rásť, čítaj ďalej.

Koho hľadáme?

Si obchodník telom aj dušou? Chýba ti perspektíva v Tvojej kariére? Hľadáš stabilné zázemie, v ktorom nerozhodujú kontakty ani osobné názory? Ak v duchu prikyvuješ, si na správnom mieste.

Čo ponúkame?

Nadštandardný príjem + mesačné bonusy Zaručený kariérny rast už v rámci 1.mesiaca Kvalitné zaškolenie medzinárodne uznávaných lektorov Kolektív mladých energických ľudí, ktorý sa navzájom podporuje Extra benefity - dovolenky v exkluzívnych svetových destináciách, príspevok na nové auto/pohonné hmoty Zdravý životný balans medzi profesným a osobným životom Slobodu, vďaka ktorej rastieš profesne aj osobnostne

Vymaň sa zo stereotypného života zamestnanca a naštartuj svoje podnikanie s 2PRO!

Pridaj sa

Obchodník, slobodár

Náplň práce

Máš raketový pohon, ktorý Ťa ženie stále vpred? Strácaš zmysel vo svojej rutinnej práci? Už Ťa nebaví počúvať príkazy/zákazy od šéfa, ktorý Ti ani neponúka kariérny rast? Chceš popri práci konečne aj čas pre seba a svoju rodinu? Ak si mladý, dynamický človek s motiváciou napredovať, získavať nové schopnosti a hľadáš slobodu, si na správnom mieste!

Čo ponúkame?

Naša obchodno-marketingová spoločnosť aktuálne otvára nové divízie, kde obsadzujeme rôzne pozície od obchodníkov cez promotérov až po manažérov pobočky. Ak si sa našiel v jednej z nich, neváhaj a prihlás sa na aktuálne prebiehajúce pohovory ešte dnes.

Čo získaš?

Nadštandardný príjem + mesačné bonusy Zaručený kariérny rast už po 1. mesiaci Kvalitné zaškolenie medzinárodne uznávaných lektorov Kolektív mladých energických ľudí, ktorý sa navzájom podporuje Extra benefity - dovolenky v exkluzívnych svetových destináciách, príspevok na nové auto/pohonné hmoty Zdravý životný balans medzi profesným a osobným životom Slobodu, vďaka ktorej môžeš rásť profesne aj osobnostne

Svoje šťastie držíš v rukách Ty. Ak sa chceš vymaniť zo stereotypného života zamestnanca a nájsť svoj dreamjob, pokračuj nižšie!

Zmeň svoj príbeh ešte dnes!

Pridaj sa

Promo konzultant

Koho hľadáme?

Máš výborné komunikačné schopnosti, rád pracuješ s ľuďmi a neustále sa snažíš napredovať? Naša spoločnosť hľadá nadšeného mladého človeka na pozíciu promo konzultanta v teréne. Ak si zapálený pre obchod a chceš byť súčasťou dynamického tímu, táto príležitosť je šitá na Teba!

Náplň práce

Podľa plánu ktorý si vopred vytvoríš so svojím tímom, promuješ naše produkty a služby. Nie, nesedíš ani v kancelárii, ani nevoláš ľuďom, ktorí Ti po prvej vete položia hovor. Tvoj revír je tam, kde sa odohrávajú tisícky príbehov a kde sa tvorí história, priamo medzi ľuďmi.

Vytváraš a udržuješ vzťahy s našimi zákazníkmi aj kolegami.

Naši medzinárodne uznávaní lektori Ťa učia nové obchodné stratégie a bezkonkurenčné techniky predaja, ktoré Ťa posúvajú nielen v profesnom ale aj osobnom živote.

Spolupracuješ s marketingovým oddelením na promo kampaniach.

Čo ponúkame?

Nadštandardný príjem + mesačné bonusy Zaručený kariérny rast už po 1. mesiaci Zdravý balans medzi zamestnaním a súkromným životom Pracovné prostredie, kde sú tvoje nápady a entuziazmus odmenené Interné školenia, teambuildingy, roadtripy Extra benefity - dovolenky v exkluzívnych svetových destináciách, príspevok na nové auto/pohonné hmoty

Zmeň svoj príbeh vďaka jedinečnému systému 2PRO!

Pridaj sa
Pridaj sa

Prestaň si šliapať po šťastí a nájdi svoj dreamjob!

https://www.facebook.com/2pro.sk/

https://www.instagram.com/2pro.sk/

tiktok